Polski
kontakt
Strona główna >> Fundacja >> Konkursy Wynalazczości >> Lider Innowacji >> Laureaci poprzednich edycji

Laureaci poprzednich edycji

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LIDER INNOWACJI®
za lata 2002 - 2013

2002 ROK

  1. Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa
  2. „DOZUT-KOMAG” Sp. Z o.o. w Zabrzu
  3. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu
  4. Instytut Chemii Przemysłowej im. Prof. J. Moocickiego w Warszawie
  5. Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie
  6. „IZOLING” P.W. w Tarnowskich Górach „EMAG” w Katowicach
  7. MED & LIFE Sp. z o.o. w Komorowie
  8. PHUiP GEPEX Sp. Z o.o. w Wodzisławiu Śląskim
  9. Południowy Koncern Energetyczny S.A. Elektrownia „Łaziska” w Łaziskach Górnych
  10. Samodzielna Katedra Chemii i Technologii Tworzyw Sztucznych Politechniki Krakowskiej w Krakowie.


2003 ROK

  1. Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego
  2. Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu
  3. Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie.
  4. Polska Poczta Elektroniczna S.A. w Krakowie
  5. Południowy Koncern Energetyczny S.A. w Katowicach
  6. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
  7. Roman Gładycz – Skarżysko-Kamienna w Warszawie
  8. SLAG RECYCLING Sp. z o.o. w Krakowie
  9. Stowarzyszenie Aktywnych Szkół Zawodowych w Dąbrowie Górniczej
  10. Techniczne Zakłady Naukowe im. Władysława Sikorskiego w Częstochowie
  11. Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach wspólnie z firmą STENZEL Sp. z o.o. w Rybniku


2004 ROK

  1. Bank Spółdzielczy w Katowicach.
  2. EKOSYSTEM spol. sr.o Praha
  3. Huta Stali Częstochowa Sp. z o.o.
  4. Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych we Wrocławiu
  5. Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach
  6. Instytut Spawalnictwa w Gliwicach
  7. Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM w Zabrzu
  8. NOWATOR XXI – Ogólnopolski Miesięcznik z siedzibą redakcji w Poznaniu.
  9. ORZEŁ BIAŁY S.A. w Bytomiu
  10. Politechnika Łódzka w Łodzi
  11. Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów w Warszawie


2005 ROK

  1. Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach
  2. Centrum Mechanizacji Górnictwa KOMAG w Gliwicach
  3. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa w Oświęcimiu
  4. Instytut Włókien Naturalnych w Poznaniu
  5. Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa „EMAG” w Katowicach
  6. Fabryka Taśma Transporterowych STOMIL WOLBROM S.A. w Wolbromiu
  7. mgr inż. Jan Kania – Czerwionka
  8. Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa „INWEX” w Kielcach
  9. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „GOMIBUD” Sp. z o.o. w Skawinie
  10. prof. dr hab. inż. Roman Dąbrowski z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
  11. mgr Jan Borowski – Przew. Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Dąbrowie Górniczej
  12. Krzysztof Wójcik – Prezydent Miasta Bytomia


2006 ROK

  1. Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno – Spożywczego Zakład Technologii Fermentacji w Warszawie
  2. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie
  3. Mittal Steel Poland S.A. w Katowicach
  4. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie
  5. „PONAR WADOWICE S.A.” w Wadowicach
  6. Przedsiębiorstwo Prywatne „ALMAX” Wiesław Janowicz w Piekarach Śląskich
  7. Przedsiebiorstwo Robót Inżynieryjnych „WODPOL” Włoch i Marszałek Spółka Jawna w Żywcu
  8. Spółdzielnia „DOMENA” w Bielsku Białej
  9. Wyższa Szkoła Mechatroniki w Katowicach i Firmy Grupy KSK
  10. Zespół Szkół Hutniczo – Mechanicznych im. Walentego Roździenskiego w Katowicach


2007 ROK

  1. Huta Batory Sp. z o.o.
  2. Instytut Mechaniki Budowlanej i Górnictwa Skalnego w Warszawie
  3. Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej „BLACHOWNIA” w Kędzierzynie Koźlu
  4. Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju
  5. Katowicki Holding Węglowy S.A. „KWK STASZIC” w Katowicach
  6. KOPEX S.A. w Katowicach
  7. Petrochemia „BLACHOWNIA” S.A. w Kędzierzynie Koźlu
  8. Południowy Koncern Energetyczny S.A. w Katowicach
  9. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe „WATEK” w Bydgoszczy
  10. Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
  11. Janusz MALECKI – Wiceprezes Zarządu RCI Śl.WKTiR


2008 ROK

  1. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
  2. „Poltegor – Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu
  3. Urząd Miejski w Gliwicach
  4. Bartosz Walentyn z Okola
  5. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOSZ” Sp.zo.o. w Ciasnej
  6. Arcelor Mittal Poland S.A. w Katowicach Skalnego w Warszawie
  7. Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
  8. Zespół w składzie: prof. dr inż. Marek Jaszczuk i dr inż. Jan Kania z Instytutu Mechanizacji Górnictwa Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
  9. ELROW Sp. z o.o. w Rybniku

2009 ROK

  1. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
  2. Henryk Składaniec – Prezes Zarządu – Dyrektor Spółki Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.
  3. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie
  4. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Katowicach w Warszawie oraz Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe WAMET w Bydgoszczy
  5. Instytut Nafty i Gazu w Krakowie
  6. Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu
  7. SALAG Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Suwałkach
  8. Spółdzielnia DOMENA w Bielsku - Białej


2010 ROK

  1. 1Biuro Projektów Koksoprojekt Sp. z o.o. Centrum Badawczo Rozwojowe w Zabrzu
  2. Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie
  3. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie
  4. Instytut Narządów Zmysłów w Kajetanach
  5. MELLE Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
  6. ORZEŁ BIAŁY S.A. w Bytomiu
  7. PMT MULICOM Sp. z o.o. w Gliwicach
  8. PMT MULICOM Sp. z o.o. w Gliwicach oraz PROCHEM Szeja w Żrenicy
  9. Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego w Katowicach
  10. Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. w Tuczepach
  11. Uniwersytet Śląski w Katowicach razem z Głównym Instytutem Górnictwa w Katowicach oraz Politechniką Śląską w Gliwicach
  12. WASKO S.A. w Gliwicach wspólnie z Politechniką Śląską wydz. Automatyki, Elektroniki i Informatyki Instytutu Automatyki w Gliwicach


2011 ROK

  1. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof.Zbigniewa Religi w Zabrzu
  2. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie
  3. Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie
  4. Politechnika Krakowska w Krakowie, Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej, Instytut Chemii i Technologii Organicznej
  5. Politechnika Śląska, Wydział Górnictwa i Geologii, Instytut Mechanizacji Górnictwa w Gliwicach
  6. Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
  7. Wasko S.A. w Gliwicach
  8. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
  9. Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju


2012 ROK

  1. Główny Instytut Górnictwa w Katowicach
  2. Huta Batory Sp. z o.o. w Chorzowie
  3. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie
  4. Południowy Koncern Węglowy S.A. w Jaworznie
  5. Zakład Naprawczy Lokomotyw Elektrycznych S.A. w Gliwicach
  6. Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju


2013 ROK

  1. Główny Instytut Górnictwa w Katowicach
  2. Innowacyjne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLIN Sp. z o.o. w Katowicach
  3. Bartosz Walentyn z Okola
  4. Andrzej Mrówka z Katowic
  5. Krystian Kostka z Chorzowa
  6. Andrzej Masłowski z Katowic

SUPERLIDER INNOWACJI

2010 ROK

  1. Wicepremier Rządu RP, Minister Gospodarki Pan Waldemar Pawlak
  2. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie

 

2011 ROK

  1. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Katowicach
  2. WASKO S.A. w Gliwicach


2012 ROK

  1. Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa INWEX Sp. z o.o. w Kielcach


2013 ROK

  1. Uniwersytet Śląski w Katowicach
konkursy wynalazczości