Polski English Deutsch Français
kontakt
Strona główna >> O firmie >> Referencje

Referencje

O naszej wiarygodności i rzetelności świadczą liczne wyróżnienia, odznaczenia i listy gratulacyjne przyznane przez Instytucje Rządowe oraz podziękowania i pisma referencje wystawione przez renomowane przedsiębiorstwa polecające nasze usługi jak również wieloletnia współpraca Eurobusiness-Haller z Departamentem ds. Tłumaczeń Komisji Europejskiej oraz z renomowanymi koncernami międzynarodowymi takimi jak firma Reed Exhibitions - światowy lider branży wystawienniczej.

Za działalność promocyjną i proeksportową

  • Wyróżnienia , odznaczenia i nagrody przyznane przez krajowe i zagraniczne instytucje za działalność na rzecz promocji polskiej nauki.
  • Podziękowanie z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza za profesjonalną organizację pawilonu polskiego i promocję systemu POLCAS, opracowanego pod kierownictwem prof. Zbigniewa Religi, na targach Brussels Eureka w Brukseli i Concours Lepine w Paryżu oraz za organizację rozmów handlowych z ośrodkami kardiochirurgii we Francji.
  • Strona poświęcona polskim wynalazkom nagrodzonym na Targach Brussels Eureka w latach 1990 - 2001 w Księdze Dziesięciolecia Polski Niepodległej.

Za usługi tłumaczeniowe:

Posiadamy liczne pisma potwierdzające wysoką jakość realizowanych przez nas usług tłumaczeniowych, skierowane do nas między innymi przez:

 

Dorkom GZE Vattenfall
Konkursy Wynalazczości   Targi Wynalazczości   Targi Branżowe   INTARG   Oferta Tłumaczeń   Kontakt